Politerno > Україна і світ > Влада зняла з реєстрації кандидатів у депутати від “Батьківщини” до ОТГ на Запоріжжі

Влада зняла з реєстрації кандидатів у депутати від “Батьківщини” до ОТГ на Запоріжжі

  • Квітень 7, 2018
  • 337 Переглядів
  • 1

Втручання посадових осіб Приазовської районної держадміністрації Запорізької області у виборчий процес призвело до зняття з реєстрації дев’ятьох кандидатів у депутати Олександрівської ОТГ, висунутих «Батьківщиною».

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Як зазначив лідер Запорізької «Батьківщини», депутат облради Олександр Старух, під час виїзду на територію Олександрівської ОТГ посадовці Приазовської РДА здійснювали тиск на кандидатів у депутати, яких висунув місцевий осередок «Батьківщини».

«Шантажуючи та погрожуючи створити нестерпні умови для подальшого життя, чиновники домоглися написання нашими кандидатами заяв про відмову від балотування. Цей кричущий випадок вимагає негайного реагування правоохоронних органів, оскільки є прямим порушенням ч.4 ст.4 Закону України «Про місцеві вибори», – зазначив Олександр Старух.

Голова Запорізького обласного партосередку ВО «Батьківщина» направив депутатське звернення на ім’я начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з вимогою вжити невідкладних заходів і перевірити втручання посадових осіб Приазовського району у виборчий процес.

На виборах, які пройшли 24 грудня 2017 року, “Батьківщина” заявляла про грубі порушення, адміністративний тиск та фальсифікації. Прес-служба “Батьківщини” тоді оприлюднила факти порушення виборчого законодавства.

Попри вищевказані втручання влади у вибори, “Батьківщина” отримала найбільше депутатів на виборах в ОТГ.

Поділитися: