Politerno > Україна і світ > Інавгурація Путіна: солдатам не вдалось підняти штандарт, а Медведєв знову стане прем’єром (Відео)

Інавгурація Путіна: солдатам не вдалось підняти штандарт, а Медведєв знову стане прем’єром (Відео)

 • Травень 7, 2018
 • 542 Переглядів
 • 0

Сьогодні Володимир Путін вчетверте став президентом Росії.

Його інавгурація відбулася в Андріївському залі Великого Кремлівського палацу в Москві.

Путін приніс присягу на вірність Росії і звернувся з промовою до присутніх.

Зокрема він сказав, що особливо гостро усвідомлює відповідальність перед кожним росіянином і Росією в цілому та перед тисячолітньою історією і пращурами.

“Вважаю своїм обов’язком і сенсом життя зробити все для Росії… Запевняю вас, метою мого життя, роботи буде, як і раніше, служіння людям, батьківщині – для мене це понад усе. Від щирого серця дякую вам за вашу згуртованість”, – заявив Путін.

За його словами, Росії потрібні “прориви в усіх сферах життя”.

“Шлях вперед не буває простим, це завжди складний пошук… Завдання, які мають бути, без жодного перебільшення історичні: вони будуть визначати долю вітчизни на десятиліття вперед”, – наголосив Путін.

У своїй промові він зазначив, що “ми навчилися відстоювати свої інтереси, відродили гордість за батьківщину, свої цінності”.

Путін додав, що “ми відкриті до діалогу … з усіма державами в інтересах миру і стабільності”.

Водночас він наголосив, що обороноздатність та безпека РФ надійно забезпечені і додав, що “будемо і надалі приділяти увагу цим питанням”.

Також під час інавгурації президента Путіна стався конфуз. Солдатам не вдалось підняти штандарт президента, проте комендант Кремля заявив, що глядачам примарилось.

Про це пише “Московський комсомолець”.

Кадри невдалого підняття прапора потрапили в пряму телетрансляцію і зараз доступні в мережі. При цьому комендант Кремля генерал-лейтенант Сергій Хлєбніков відрапортував, що церемонія пройшла саме так, як було заплановано. Чи був передбачений цей конфуз сценарієм інавгурації, Хлєбнков не пояснив.

Кумедна ситуація виникла в той момент, коли Путін виголосив присягу, поклавши праву руку на Конституцію Росії. Зазвучав гімн РФ, і глядачі побачили, як військовослужбовці намагаються підняти штандарт президента над Кремлем, тягнуть мотузку, але прапор застрягає посередині флагштока.

Пізніше радіостанція “Говорит Москва” процитувала коменданта Хлєбнікова, який заявив, що штандарт було піднято до кінця, а те що бачили телеглядачі – обман зору.

“Це враження таке, чисто візуальне… Я не намагаюся знайти якесь виправдання, це дійсно так”, – запевняв Хлєбніков.

Як відомо, 18 березня, в 4-ту річницю офіційної анексії Криму Росією, в РФ пройшли вибори президента. Голосування, проведене на захопленому півострові, Україна і Захід не визнають, адже воно незаконне.

Згідно з даними ЦВК РФ за підсумками обробки 99,84% протоколів, “самовисуванець” і чинний президент Володимир Путін набрав 76,66% голосів на виборах.

ЦВК заявила про відсутність серйозних порушень під час голосування. А результат Путіна голова комісії Елла Памфілова 19 березня назвала рекордним.

Згодом офіційний сайт Путіна повідомив, що президент залишив Дмитра Медведєва на посту глави уряду.

“Президент вніс кандидатуру Дмитра Медведєва для отримання згоди Державної Думи на призначення його Головою Уряду Російської Федерації”, – йдеться в повідомленні.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь