Politerno > Україна і світ > Омелян звинуватив НАБУ у співпраці з окремими політиками

Омелян звинуватив НАБУ у співпраці з окремими політиками

  • Вересень 13, 2018
  • 276 Переглядів
  • Comments Off

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що керівництво НАБУ співпрацює із українськими політиками і стверджує, що підозра винесена йому є необгрунтованою і він з легкістю доведе у суді походження своїх статків. Разом з тим міністр поскаржився, що постраждав його імідж і ще й доведеться витрачати гроші і час на судову тяганину.

Про це він сказав під час брифінгу у четвер.

“Слідство у справі Омеляна тривало півтора року… Я хочу звернутися до НАБУ – сфабрикована підозра, яку мені сьогодні вручили, не містить жодного складу злочину. Чи є у мого брата автомобіль? Так. Чи бував я у будинку? Так. Чи є у мене кошти? Так. Вони задекларовані. Я можу пояснити кожну копійку”, – сказав він, додавши, що ніколи не брав хабарі і не має власних компаній.

“Я категорично спростовую всі висунуті мені звинувачення. Я буду захищати ім’я, честь і гідність у законний спосіб. Я буду вимагати притягнення до відповідальності слідчих НАБУ. Я хочу заявити, що на мене здійснено тиск з боку керівництва НАБУ. Мені відомо про факти політичної співпраці керівництва НАБУ з українськими політиками“, – додав Омелян.

13 вересня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили Омеляну про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

Сам Омелян заявив, що пов’язує кримінальне провадження з початком виборчої кампанії.

Солом’янський районний суд Києва повідомляє, що 13 вересня них надійшло клопотання про застосування запобіжного заходу відносно підозрюваного Володимира Омеляна.

Про дату та час розгляду клопотання обіцяють повідомити додатково.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме суд призначити заставу в 5 мільйонів гривень міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, якому детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру у незаконному збагаченні, заявив, що не подасть заяву про відставку, хоча тоді більшість його проблем зникли би.

Про це він заявив у п’ятницю журналістам під час брифінгу.

Перед цим у нього запитали, чи збирається він подавати у відставку, як більшість європейських представників влади при подібних обставинах, Омелян відповів, що не доставить нікому такої радості.

“Мені ця посада вже остогидла і переконаний, що як тільки подам у відставку, то більшість цих заворушень зникне. Я впевнений, що у мене не було б проблем, якби я не був міністром. Це розумію і я, і моя сім’я. Але такої радості я їм не доставлю”, – заявив очільник Мінінфраструктури.

Він вважає, що вручення йому підозри, це ще одне підтвердження того, що в Україні стартувала передвиборча кампанія.

Please follow and like us: