Politerno > Україна і світ > Тимошенко була автором і голосувала за визнання Росії агресором ще у 2015 році – Крулько

Тимошенко була автором і голосувала за визнання Росії агресором ще у 2015 році – Крулько

  • Вересень 18, 2018
  • 882 Переглядів
  • Comments Off

Фракція «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко голосувала за Звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації країною-агресором. Більше того, лідер партії була автором відповідного документу.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу у сесійній залі.

Артура Герасимова депутат закликав перед тим, як розкидатися звинуваченнями на адресу опонентів, розібратись із власними голосуваннями.

«Я вам хочу нагадати, що 27 січня 2015 року, коли в цій залі голосувалось Звернення до Організації Об’єднаних Націй щодо визнання Росії країною-агресором, то Артур Герасимов особисто за це рішення не голосував, бо він був відсутній у залі. Це означає, що у 2015 році ви були проти того, що Росія країна-агресор?» – зауважив заступник Голови партії «Батьківщина».

Нагадаємо, Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором (№1854) підтримали  271 депутат.

Серед тих, хто не голосував – були представники БПП, зокрема Артур Герасимов, Олексій Гончаренко,  Володимир Ар’єв та нинішній перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Пропонуємо прочитати: Юлія Тимошенко: Новий курс України. Три місяці по тому

Please follow and like us: