Politerno > Україна і світ > Господь благословив Україну на перемогу, – Тимошенко після різдвяної літургії в Софії Київській

Господь благословив Україну на перемогу, – Тимошенко після різдвяної літургії в Софії Київській

  • Січень 7, 2019
  • 773 Переглядів
  • 1

Юлія Тимошенко разом із народними депутатами «Батьківщини» взяла участь у різдвяній літургії, яка відбулася в Софії Київський.

Богослужіння проводив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Лідер «Батьківщини» привітала українців із Різдвом Христовим та офіційним отриманням Томосу про автокефалію Святішої Церкви України.

За словами Юлії Тимошенко, у ці святкові дні відбувалися події, на які чекали українці багатьох поколінь.

«Те, що офіційне отримання Томосу відбулося у Святий вечір – це символ, це знак того, що Господь благословив Україну на перемогу, а українців на гарне та мирне життя. Сьогодні всі українці дякують Господу за те, що допомагає вистояти в боротьбі за віру, правду, Україну. Добро обов‘язково перемагає! Хай нашій країні і всім нам допомагає Господь! Вірю, що все буде добре, а Господь завжди буде берегти Україну», – наголосила вона.

Як повідомлялось, Юлія Тимошенко презентувала зворушливий ролик із нагоди Різдва та Нового року, у якому країна вперше побачила всю її родину — чоловіка, доньку, зятя та дворічну онуку Єву.

Читайте також: 2019 має стати роком змін в інтересах людей – Тимошенко

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.