Politerno > Україна і світ > “Путін своєю дурістю і тупістю створив Україну, яка нас буде ненавидіти століттями”, – Навальний (Відео)

“Путін своєю дурістю і тупістю створив Україну, яка нас буде ненавидіти століттями”, – Навальний (Відео)

  • Січень 7, 2019
  • 931 Переглядів
  • Comments Off

Росія починає усвідомлювати масштаб катастрофи, пов’язаної з втратою братніх відносин з Україною після окупації Криму і вторгнення на Донбас в 2014 році.

Мережу вразило відео з визнанням російського опозиціонера Олексія Навального, який усвідомив повний провал плану Путіна по відношенню до України, яку Росія тепер втратила.

При цьому в соціальних мережах розгорівся справжній скандал: українці і росіяни кинулися з’ясовувати стосунки в коментарях.

Навальний заявляє, що Путін своєю «дурістю, війною і тупістю» знищив братські відносини з Україною, в результаті чого по сусідству з Росією з’явилася величезна за розмірами і населенню держава, яка ненавидить РФ, і яка тепер буде завжди діяти проти Росії.

«Путін все це знищив своєю дурістю, тупістю і своєї війною. Все, що ми отримали в результаті «класної путінської геополітики», агресивну і негативно налаштовану до нас державу Україну – величезна держава з величезним населенням, яке тепер з принципу буде голосувати проти Росії і відбудовувати свою незалежну церкву і релігію – ворожа до Росії … Все це пропало , все це ми втратили … » – заявив політик.

Читайте також: Без Філарета, але з “Наріком” і з Порошенком на п’єдесталі. Як підписували Томос в Стамбулі і що у ньому значиться

Please follow and like us: