Politerno > Україна і світ > Протягом тижня в Україні за хабарництво затримано 17 осіб

Протягом тижня в Україні за хабарництво затримано 17 осіб

  • Січень 12, 2019
  • 290 Переглядів
  • Comments Off

Протягом тижня в Україні 17 осіб затримано за хабарництво, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

“Протягом тижня працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з іншими правоохоронними органами припинили діяльність 12 корупційних схем. Крім того, складено 245 протоколів про вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень щодо 170 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що більшість фігурантів справ призначили “зустрічі” для отримання хабарів на кінець робочого тижня. Саме сьогодні, 11 січня, було затримано 11 осіб.

“Всього протягом тижня було затримано 17 осіб. Сума неправомірної вигоди становила 792,5 тис. гривень. Зараз 6 особам вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину. В судах тривають розгляди щодо обрання фігурантам запобіжних заходів”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що прокуратура Київської області разом із УЗЕ ДЗЕ в Полтавській області піймала керівника дочірнього підприємства “Донецький облавтодор” Ігоря Закутаєва на вимаганні та отриманні 300 тисяч гривень.

Please follow and like us: