Politerno > Україна і світ > Стало відомо на коли призначено висування Порошенка кандидатом у президенти

Стало відомо на коли призначено висування Порошенка кандидатом у президенти

  • 25 Січня, 2019
  • 1099 Переглядів
  • 0

Дату висунення діючого голови держави Петра Порошенка кандидатом у президенти перенесли з 2 лютого, про що повідомляли раніше, на 29 січня.

Про це повідомила шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна в коментарі “1+1”.

За її словами, після повернення Петра Олексійовича з Давосу на Банковій відбудеться фінальна нарада з цього питання, але джерела в АП підтвердили остаточну дату – 29 січня. Крім того, Президент не братиме участі в заходах до Дня пам’яті героїв Крут, які заплановані на цей день.

“Що цікаво, це буде громадське висування, не партійний форум. Тому що де-факто партія Петра Олексійовича вже два з половиною роки як обезголовлена. Раніше її формальним керівником був Віталій Кличко, але, згідно з законом про держслужбу, він написав заяву-відмову. І зітхнув з полегшенням. Так, після написання заяви з’їзд не проводили, адже тоді б її довелося розглядати. Тому «Солідарність» перебуває в підвішеному стані. Та й яка користь висуватися від партії, рейтинг якої більш ніж скромний?” – написала шеф-редактор на своїй сторінці в фейсбуці.

Нагадаємо, раніше датою висування Петра Порошенка в його оточенні називали 2 лютого – фактично передостанній день подачі документів у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти. Планували проведення великого форуму, де Порошенка мали б висунути як єдиного кандидата від демократичних сил.

Читайте також: ФСБ заявляє, що припинила ввезення великої партії цукерок Roshen до Росії

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE