Politerno > Україна і світ > Тимошенко розповіла про “лобістів” та порадила Луценку відпочити

Тимошенко розповіла про “лобістів” та порадила Луценку відпочити

  • Лютий 15, 2019
  • 2337 Переглядів
  • Comments Off

Кандидат у президенти від партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що Генпрокуратура “штампує” проти неї справи як проти головного конкурента Петра Порошенка на майбутніх виборах.

Так політик прокоментувала доручення генпрокурора Юрія Луценка САП перевірити заяву про можливе незаконне збагачення Тимошенко.

У Порошенка і його ручної Генпрокуратури – істерика. За 44 дні до виборів, які вони програють.

Читаю новини: Луценко доручив САП перевірити заяву про «імовірний злочин» Тимошенко. Хто не в курсі – йдеться про американських лобістів, які нібито працювали на мою користь. Події майже річної давнини! Навесні минулого року я дізналася про те, що хтось у США найняв лобістів для допомоги Україні і мені. 10 квітня 2018 року я звернулася до найнятої компанії з повідомленням про неможливість співпраці, оскільки контракт був укладений без мого відома і без моєї санкції“. Шкода, що Генеральний прокурор не може зробити елементарний пошук в Гугл, перш ніж гучно заявляти про «злочини». В принципі, для цього не потрібна жодна вища освіта, не те що юридична”, – написала Юлія Тимошенко у Facebook.

Також лідерка “Батьківщини” виклала посилання на свою заяву річної давнини щодо теми лобістів: https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-povidomila-amerikansku-…

На думку кандидата в президента, чинна влада використовує методи екс-президента Віктора Януковича: “Технології – відпрацьовані ще Манафортом. Навіть список закидів той самий“.

Я би все-таки рекомендувала Юрію Віталійовичу дослухатися нашої дружньої поради і піти у відпустку на час виборчої кампанії. А то якось незручно виходить – він спочатку палко підтримує Петра Олексійовича на його висуванні, а потім одну за одною штампує висмоктані з пальця справи проти його головних конкурентів“, – заявила Тимошенко.

Ну нічого ж не вийде. Програєте – то програвайте достойно. Як в Європі, про яку ви палко промовляєте при першій-ліпшій нагоді“, – підсумувала опозиціонер.

Як повідомлялось, за даними УП Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро не планують розпочинати розслідування проти лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Please follow and like us: