Politerno > Україна і світ > Тимошенко: Знизивши тарифи, ми збільшимо доходи людей і піднімемо економіку

Тимошенко: Знизивши тарифи, ми збільшимо доходи людей і піднімемо економіку

  • 14 Липня, 2019
  • 1263 Переглядів
  • Comments Off

Без зменшення комунальних тарифів українська економіка не зможе рухатися вперед. Адже через високі ціни на газ, тепло та воду в люди не можуть купувати вітчизняні товари та послуги, а відтак скорочується внутрішній ринок.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми «Голос народу» на телеканалі «112. Україна», повідомили в прес-службі ВО “Батьківщина”

Лідер  «Батьківщини» переконана, зниження цін вдвічі не лише полегшить становище українців, а й дасть поштовх економічному зростанню.

«Саме народ – найбільший інвестор економіки. Ми порушуємо ключові основи розвитку економіки держави: коли в людей забирають останнє, вони не можуть підтримувати українську економіку», – зауважила політик.

Юлія Тимошенко також нагадала, що суд визнав постанови уряду Порошенка-Гройсмана щодо підвищення цін на газ незаконними.

Як зауважила Голова партії, зараз всі громадяни мають право оскаржити незаконність встановлення їм тарифів і вимагати перерахунку.

Утім, за словами Юлії Тимошенко, є й коротший шлях. Якщо президент не зупинить незаконні рішення старого Кабміну, їх скасує новий уряд. Саме для цього «Батьківщина» і йде до парламенту, запевнила вона.

Читайте також: “Батьківщина” вкотре підтримала Виборчий кодекс з відкритими списками

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE