Politerno > Україна і світ > Шустер подає до суду на Коломойського (Відео)

Шустер подає до суду на Коломойського (Відео)

  • 21 Вересня, 2019
  • 1350 Переглядів
  • Comments Off

Телеведучий Савік Шустер подасть позов проти олігарха Ігоря Коломойського через його висловлювання про те, що Шустер нібито брав гроші з гостей своєї програми за участь у ній.

“Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної придатності”, – сказав Шустер в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” в п’ятницю ввечері, пише Інтерфакс.

Телеведучий нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом “1 + 1”, який діяв до кінця серпня 2018 року.

Шустер зазначив, що після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

“Ми все одно за контрактом давали сигнал каналу “1 + 1″, вони нас не випускали в ефір”, – додав він.

Перед заявою телеведучого про намір подати в суд в ефірі його програми продемонстрували уривок відео-інтерв’ю Коломойського українському інтернет-виданню “Українська правда”, в якому бізнесмен пояснює причину зняття з ефіру “1 + 1” програми Шустера.

Коломойський стверджує, що Шустер порушив контракт, отримавши передоплату за 10 передач вперед на $ 2,5 млн.

“Зробив одну передачу, а на другу “спалився” – взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого”, – сказав бізнесмен.

“У якихось мерів. Два по п’ятдесят взяв. При чому одного ми підсунули спеціально”, – відповів він на питання про те, у кого, за його інформацією, були отримані гроші.

Крім того, в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера” продемонстрували відео з інтерв’ю лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка однієї з українських телеведучих, де політик стверджує, що саме через його участь було прийнято рішення не пускати в ефір програму Шустера в 2015 році.

“Коломойський викинув Шустера з ефіру, тому що у нього був договірняк з Порошенком, бо я їхав на ефір… Це був день, коли затримали (народного депутата 8-го скликання з фракції “Радикально партії” Ігоря – ІФ) Мосійчука. І Шустер запросив мене на ефір, щоб я розповів свою правду, а не те, що показували в парламенті”, – пояснив Ляшко.

За словами політика, дорогою до студії йому дзвонив Коломойський з проханням не брати участі в програмі. “Я точно знаю, що Шустера викинули з ефіру через мене. По команді Петра (Порошенка, п’ятого президента України – ІФ)”, – додав лідер “Радикальної партії”.

Після демонстрації відео Шустер повідомив, що Коломойський зателефонував в ефір. Варто зазначити, що раніше в цій же програмі бізнесмен телефоном брав участь у дискусії щодо ситуації з “ПриватБанком”.

“Ми з Вами будемо судитися”, – сказав йому Шустер.

“Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися – в Італії чи в Україні?”, – відповів Коломойський.

“Може, ви спочатку гроші поверніть за 10 передач, які ви провели, а потім будемо з вами розмовляти”, – заявив бізнесмен, зажадавши від ведучого повернути йому $ 2,3 млн.

Під час словесної перепалки, що послідувала, Коломойський назвав Шустера і співвласника студії Павла Єлізарова “хабарниками, які беруть за одну і ту саму роботу тричі”.

Зі свого боку Єлізаров уточнив, що позов проти Коломойського буде поданий на 10 млн грн.

Сварка з Коломойським в ефірі:

Читайте також: “Порошенко представлений втіленням хитрості, шкурних інтересів і страху через втрату влади”. Про що книга Савіка Шустера

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE