Politerno > Україна і світ > Під Офісом президента відбувся мітинг за відставку Авакова (Фото)

Під Офісом президента відбувся мітинг за відставку Авакова (Фото)

  • 23 Лютого, 2020
  • 715 Переглядів
  • 0

Близько 100 людей вийшли під Офіс президента на акцію за звільнення з посади міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це повідомляє Громадське.

Окрім вимоги про звільення Арсена Авакова, активісти вимагають не призначати його на інші впливові посади.

Учасники заявили про відсутність розслідувань нападів на громадських активістів та журналістів, зокрема розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

На акцію протесту також прийшов адвокат Віталій Коломієць — захисник підозрюваної у справі Шеремета Яни Дугарь. Він наголосив, що зіштовхнувся з залякуванням свідків та перешкоджанні роботі експертів через систему, створену і контрольовану чинним міністром.

Учасники акції хотіли залишити біля Офісу президента плакат з написом: “Подання про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова” та знаком питання біля підпису Володимира Зеленського, але правоохоронці не дозволили.

При цьому плакат із зауваженням про незадовільне розслідування справи Шеремета зірвали.

Крім того, близько 40 людей зібралися біля будівлі Головного управління поліції у Харківській області з вимогою звільнити Авакова з посади.

Учасники акції “Аваков робить з вас лоха” тримали плакати з написами: “Хто справжні вбивці Шеремета?”, “Вимагаємо реформу реформи поліції” та “Авакоff”.

Арсена Авакова призначили міністром внутрішніх справ 27 лютого 2014 року і перепризначили на посаду 29 серпня 2019 року. Він один з двох міністрів попереднього уряду, який залишився в Кабміні за нової влади.

Читайте також: Національне Зе-примирення. Коли ДБР порушить справу проти “київської хунти”

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE