Politerno > Україна і світ > ОПУ озвучив 5 запитань на 25 жовтня – понад третина українців проти вільної економічної зони на Донбасі

ОПУ озвучив 5 запитань на 25 жовтня – понад третина українців проти вільної економічної зони на Донбасі

  • 15 Жовтня, 2020
  • 1071 Переглядів
  • 0

В Офісі президента озвучили усі 5 питань, які увійдуть до Всеукраїнського опитування 25 жовтня – серед них питання щодо Донбасу, каннабісу і скорочення кількості народних депутатів.

Про це повідомив співрозмовник “Української правди” в Офісі президента 

Питання звучать так:

  1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

  2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?

  3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

  4. Чи підтримуєте ви легалізацію каннабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?

  5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності.

Читайте також:
“Опитування Зеленського” є агітацією за “Слугу народу” біля виборчих дільниць, – Лерос. ВIДЕО

Як повідомил у Школі політичної аналітики НаУКМА з посиланням на результати всеукраїнського репрезентативного опитування, створення вільної економічної зони на Донеччині та Луганщині. 35,8% українців не схвалюють  Це запитання хоче задати українцям президент Володимир Зеленський у день виборів 25 жовтня.

Аналітичний центр зазначає, що більшість з тих, хто визначився – проти створення на Донеччині та Луганщині вільної економічної зони: 35,8% українців загалом не схвалюють цю ініціативу. Частково або повністю підтримують таку ідею 22,4%. Також 41,8% респондентів не дали чіткої відповіді.

Польовий етап опитування тривав з 2 по 16 вересня 2020 року, а вибірка склала 2000 респондентів.

Спочатку президент Володимир Зеленський оприлюднив відео, у якому оголосив перше з 5 питань, які він має намір винести на опитування 25 жовтня.

Другим питанням стоїть: Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE