Головою Хмельницької облдержадміністрації призначено бізнесмена без досвіду роботи на державних посадах Сергія Гамалія.
Відповідний указ №535/2020 президент Володимир Зеленський підписав 3 грудня, йдеться на офіційному сайті очільника держави.
Зеленський вручив Гамалію службове посвідчення під час особистої зустрічі в Офісі президента.
Гамалій замінив на цій посаді Дмитра Габінета, який очолював ОДА з листопада 2019 року та був звільнений із посади за власним бажанням 24 листопада 2020-го.
Президент України побажав новопризначеному очільнику Хмельниччини досягти високих результатів на посаді.
Що відомо про Сергія Гамалія?
- 
Народився 1979 року в м. Кам’янці-Подільському на Хмельниччині.
 - 
У 1999 році переїхав до Польщі, де закінчив економічну школу у Варшаві.
 - 
2001 року закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за фахом правознавство, юрист.
 - 
У 2003-му завершив навчання в Подільській державній аграрно-технічній академії (облік і аудит, економіст-бухгалтер).
 - 
З 2005-го по 2007 рік працював юрисконсультом Instytut Maszyn Spozywczych у Варшаві (Польща).
 - 
У 2004-2009 роках був помічником депутата Кам’янець-Подільської міськради на громадських засадах.
 - 
З 2007 року – підприємець. У сфері його інтересів – транспортний і ресторанний бізнес, а також логістика.
 - 
Є власником підприємства “Деліция”, що займається ресторанним бізнесом, також надає послуги мобільного харчування.
 - 
Крім того, володіє ТОВ “Барс” та “Інтерсіті Авто”
 - 
Згідно з декларацією за 2019 рік, володіє двома квартирами та будинком у Польщі, а також 10 земельними ділянками в Україні.
 - 
Досвіду роботи в держструктурах не має.
 - 
Безпартійний.
 
Нагадаємо, 27 листопада президент Володимир Зеленський призначив Сергія Гриневецького головою Одеської ОДА, а Айну Тимчук головою Харківської ОДА.

									