Politerno > Україна і світ > Дружину Шарія пустили на вибори за сумнівною довідкою від медфірми росіянина. ВІДЕО

Дружину Шарія пустили на вибори за сумнівною довідкою від медфірми росіянина. ВІДЕО

  • 12 Лютого, 2021
  • 717 Переглядів
  • 0

Німецька медична фірма з російським корінням видала лідерці “Партії Шарія” Ользі Бондаренко (Шарій) довідку, згідно якої вона перебувала за кордоном 4 роки, бо весь цей час безперервно лікувалася.

Їй не рекомендували подорожувати через хвороби, розповідає у блозі «Таємниці Слідства» журналістка Олена Логінова.

 

Ця довідка німецькою, а також нотаріально завірений переклад українською є у розпорядженні редакції «Слідства.Інфо». У ній, зокрема, йдеться, що Ольга проходила обстеження у німецькій клініці 11 травня 2015 року і отримала три невтішні діагнози. Серед іншого, у неї виявили проблеми зі спиною, які передбачали суттєві обмеження — наприклад,  носіння корсету. Ользі також не рекомендували польоти на літаку або довготривалі подорожі на авто. Лікування тривало понад чотири роки, йдеться у довідці.

У той же час, як свідчать фото із соцмереж Ольги Шарій, протягом чотирьох років лікування вона активно подорожувала. Вона побувала у Москві, Римі, Парижі, Відні, Монако, Мадриді, Амстердамі та  у інших містах. Щоправда, фото з України за цей період у Ольги відсутні.

За нашою інформацією, ця довідка була надана до Центральної виборчої комісії України для реєстрації кандидаткою в народні депутати влітку 2019 року. Нагадаємо, відповідно до закону, кандидат у народні депутати має проживати в Україні щонайменше п’ять років до балотування. Або надати переконливі докази, чому це було неможливо. Наприклад, чоловіка Ольги Анатолія Шарія кандидатом у нардепи не зареєстрували, бо він не проживав в Україні і не зміг обґрунтувати чому.

Сайт німецької медичної фірми з Кельну (Німеччина) Medcologne, яка видала Ользі довідку, —  російськомовний. Серед її партнерів  — декілька установ з Російської Федерації. Наприклад, Російська академія народного господарства та державної служби при президентові російської федерації та Президентська програма підготовки управлінських кадрів.  

А директор фірми —  Михайло Хайтін, випускник  Вищого військово-морського училища ім. Фрунзе в Санкт-Петербурзі. Зараз Хайтін — фахівець у сфері медичного туризму і маркетингу.

Журналісти Слідства.Інфо зателефонували директру Medcologne під виглядом клієнтів з України, яким треба терміново заднім числом «закрити» медичною довідкою кількамісячну відсутність на роботі вигаданого посадовця. Михайло Хайтін телефоном переконав, що він «може все» і сказав, що вартість такої довідки від німецької медфірми — 1000 євро.

Ольга Шарій під час годинного листування з журналісткою Слідства.Інфо не відповіла на прямі питання щодо меддовідки.

Редакція також очікує відповіді на запит щодо реєстрації Ольги Шарій на вибори від Центральної виборчої комісії.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE