Politerno > Україна і світ > Тернопільщина і ще дві області на межі потрапляння в “червону” зону

Тернопільщина і ще дві області на межі потрапляння в “червону” зону

  • 24 Березня, 2021
  • 1020 Переглядів
  • 0

Три області – Тернопільська, Миколаївська та Черкаська – на межі потрапляння в “червону” зону карантину. У цих регіонах перевищено відразу два показники по COVID-19.

Про це свідчать оновлені дані Міністерства охорони здоров’я.

 

Так, у Миколаївській області перевищені показники госпіталізацій (104,7 при нормі 60 на 100 тисяч населення) і завантаженість ліжок з киснем (66,3% при нормі 65%).

У Тернопільській і Черкаській областях – коефіцієнт виявлення випадків COVID (20,5% і 21,4% відповідно при нормі 20%) і рівень госпіталізацій (63,6 і 64,6 відповідно).

“Червона” зона вводиться, коли в регіоні протягом трьох днів перевищені два або більше показників за COVID-19.

За станом на 24 березня в “червоній” зоні знаходяться Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Сумська та Чернівецька області.

“Помаранчевими” залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

Єдиним регіоном у “жовтій” зоні є Херсонська область.


 

Відзначимо, в “червоній” зоні карантину заборонені прийом відвідувачів у кафе і ресторанах, заборонена робота ТРЦ, театрів і кінотеатрів. Також у регіонах “червоної” зони тепер обов’язковим є носіння масок у парках та на вулицях.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE