Politerno > Україна і світ > Банкова планує переформатувати уряд – варіанти відставок восени

Банкова планує переформатувати уряд – варіанти відставок восени

  • 5 Серпня, 2021
  • 281 Переглядів
  • 0

У новому політичному сезоні можуть піти у відставку кілька міністрів уряду Дениса Шмигаля.

Про це повідомив співрозмовники УП у парламентській більшості.

За даними джерел УП, в Офісі президента обговорюються можливі різні варіанти переформатування уряду.

Так головними претендентами на виліт з Кабміну називають: міністра оборони Андрія Тарана, міністра соцполітики Марину Лазебну, віцепрем’єра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

“Таран найбільш ймовірно з них всіх піде у відставку. У нього там провал на провалі”, – зазначив один із впливових нардепів “Слуги народу”.

Крім того в Офісі президента досить критично ставляться до роботи міністра культури Олександра Ткаченка та міністра юстиції Дениса Малюськи.

“Саша (Ткаченко) займається піаром і лише це в нього добре виходить. По-ділу там багато проблем”, – зазначає інший співрозмовник у команді влади.

Водночас співрозмовники у Зе!Команді наголошують, що наразі кадрові рішення все ще вирішуються і остаточні висновки будуть у вересні.

“Там так швидко все міняється, що ми не можемо передбачити, що буде у вересні. Зараз можуть обговорювати одне, у вересні будуть інші обговорення. От доживемо до політичного сезону – все стане зрозуміло”, – пояснив УП один із впливових членів Кабміну.

Нагадаємо, 4 серпня Кабмін звільнив Антона Геращенка з посади заступника міністра внутрішніх справ і призначив Мустафу Найєма та Василя Шкуракова заступниками міністра інфраструктури.

Також Кабмін призначив тимчасового очільника Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE