Politerno > Україна і світ > Порошенко розповів про “зелених дилетантів” і заявив, що лише він приведе Україну в ЄС і НАТО

Порошенко розповів про “зелених дилетантів” і заявив, що лише він приведе Україну в ЄС і НАТО

  • 27 Серпня, 2021
  • 695 Переглядів
  • 0

Експрезидент Петро Порошенко назвав найбільшими помилками свого президентства кадрові прорахунки, але упевнений, що “ЄС” “виглядає дуже пристойно на фоні зелених дилетантів”.

Про це він сказав в інтерв’ю “Українській правді” з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

“Прорахунки у кадровій політиці. Коротка лава запасних і обмежений фінансовий ресурс для рекрутингу; користолюбство одних і нарцисизм інших; нарешті, складний механізм погодження кандидатур у межах коаліції.

Одначе, в цілому наша команда знайшла або виростила яскраву плеяду талановитих управлінців в різних сферах, від армії до культури, які і в майбутньому ще стануть в добрій нагоді для країни. 

Все пізнається, коли порівнюєш, і, погодьтеся, наша команда виглядає дуже пристойно на фоні зелених дилетантів”, – заявив Поошенко.

За словами Порошенка, “за два роки “зелені” повністю зруйнували реформу державної служби”, втілену попередниками на кошти західних партнерів, і “не провели жодного чесного і прозорого конкурсу”. 

“За два роки після парламентських виборів 2019 року фігурантом гучного скандалу став кожен п’ятий (!) депутат монобільшості – понад півста “слуг”. Це об’єктивна оцінка Комітету виборців України”, – заявив експрезидент. 

Він зазначив, що цього тижня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, який виконував обов’язки голови, викрили на отриманні хабара розміром 90 тисяч доларів. 

“Ну а діяльність злочинного синдикату “Велике будівництво” – це взагалі тема окремої розмови, просто не хочеться псувати свято”, – додав Порошенко.

Також Порошенко вважає, що лише вступ України до Євросоюзу та НАТО зробить неможливим її повернення до “колоніального статусу”, і що лише його політична сила здатна привести державу до такої інтеграції. 

“Російський імперіалізм багатоликий, вже не одне покоління російських політиків живиться його інстинктами. Боюся, їх успадкують і наступники Путіна (…).

Нещодавня писанина Путіна в сухому залишку формулює територіальні претензії Росії до України. Втім, Путіну потрібні не Крим і Донбас. Він зазіхає на всю Україну, бо заперечує саме наше право на окреме існування як нації і держави. 

Тож точку неповернення до колоніального статусу ми пройдемо лише тоді, коли Україна вступить до Європейського Союзу та НАТО, отримає дієві гарантії безпеки і територіальної цілісності”, – зазначив експрезидент.

На думку Порошенка, “вільна, сильна, європейська, демократична Україна – срібна куля, в’язанка часнику і осиковий кілок у домовину російського імперіалізму”, бо імперський правитель, незалежно від імен, завжди прагнув “знищити Україну і українське”. 

Колишній президент заявив, що поки Україна не стала членом НАТО та Євросоюзу, він вважає свою “політичну місію” незавершеною. 

“Тепер вже очевидно навіть нашим опонентам, що тільки “Європейська солідарність” здатна привести Україну до вступу у Євросоюз та НАТО. Правильні слова про європейську та євроатлантичну інтеграцію можна вивчити. У крайньому випадку – прочитати з суфлера. Куди складніше з конкретними справами”, – заявив Порошенко.

На його думку, у питаннях євроатлантичної інтеграції Україна до найближчих виборів “тупцюватиме на місці разом із дилетантами, які правильні слова безрезультатно переливатимуть із пустого в порожнє”, але потім “реальний рух України до НАТО та Європейського Союзу буде відновлено”.

“Членство і лише членство стане гарантією незворотності нашої Незалежності”, – наголосив Порошенко. 

Він сподівається, що в підручниках із історії про його команду напишуть: “В 2014 році зберегли державу та її незалежність за потужної підтримки відродженої армії і всього суспільства. Згодом – забезпечили вступ України до НАТО та Європейського Союзу”.

Нагадаємо, експрезидента Петра Порошенка облили зеленкою в День незалежності України. Порошенко звинуватив у нападі Зеленського.

Глава ОП Михайло Подоляк вважає, що експрезидент використав “хуліганський привід”, щоб перебити “позитивний парадний порядок денний”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE