Politerno > Україна і світ > Прем’єр Грузії повідомив про затримання Саакашвілі

Прем’єр Грузії повідомив про затримання Саакашвілі

  • 1 Жовтня, 2021
  • 610 Переглядів
  • 0

Прем’єр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив про затримання експрезидента Михеїла Саакашвілі.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це він заявив на спеціальному брифінгу увечері 1 жовтня.

“Наші правоохоронці здійснили затримання Саакашвілі, який перебував у розшуку, на найвищому рівні”, – заявив прем’єр.

За його словами, правоохоронці володіли інформацією про те, як Саакашвілі прямує з України до Грузії та його подальші пересування і на основі цих даних змогли обрати час, коли для затримання були мінімальні перешкоди. 

“Цей процес був під повним контролем. Було вжито відповідних заходів, відомства діяли скоординовано, і було обрано такий час і місце, щоб для його арешту були мінімальні перешкоди”, – зазначив Іраклій Гарібашвілі.

Досі представники правлячої партії Грузії, як і міністерство внутрішніх справ, заперечували інформацію про те, що Саакашвілі нібито вже в країні.

Нагадаємо, Михеїл Саакашвілі пообіцяв у день виборів, 2 жовтня, приїхати до Грузії, де йому загрожує арешт, та оприлюднив квиток на літак на цю дату. 

Втім, 1 жовтня Саакашвілі записав відео нібито з Батумі, заявивши, що вже приїхав у Грузію. Зйомка ведеться в темний час доби і визначити по відео, чи дійсно це Батумі, неможливо. Представники “Єдиного національного руху” заявили, що він справді у Грузії, та пообіцяли, що Саакашвілі з’явиться на публіці 2 жовтня, щойно закриються виборчі дільниці.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE