Politerno > Україна і світ > На довиборах у Раду лідирують кандидати від “СН” Козир та Войцехівський. ІНФОГРАФІКА

На довиборах у Раду лідирують кандидати від “СН” Козир та Войцехівський. ІНФОГРАФІКА

  • 1 Листопада, 2021
  • 689 Переглядів
  • 0

На довиборах до парламенту в одномандатних округах у Херсонській та Черкаській областях лідирують кандидати “Слуги народу”.

Про це свідчать дані ЦВК.

За оперативними даними Центральної виборчої комісії, в окрузі №184 (центр – м.Нова Каховка Херсонської області) після підрахунку 99,46% електронних протоколів окружних виборчих комісій, лідирує представник партії “Слуга народу” Сергій Козир (64,58%, 21 261 голос), у найближчого конкурента Ігоря Йосипенка від партії “Європейська Солідарність” – 14,29% (4705 голосів).

В окрузі №197 (центр – м. Канів Черкаської області) за результатами опрацювання 54,6% електронних протоколів лідирує представник партії “Слуга народу” Віталій Войцехівський (46,21%). Найближчий конкурент – самовисуванець Владислав Голуб – 25,06%.

Як повідомлялося, 31 жовтня у мажоритарних виборчих округах (№184 у Херсонській області та №197 у Черкаській області) пройшли проміжні вибори народних депутатів. Позачергові вибори проводились у зв’язку із достроковим припиненням повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка. Колихаєв склав із себе повноваження нардепа у зв’язку з обранням міським головою Херсона, а Олександр Скічко – у зв’язку з призначенням головою Черкаської обласної державної адміністрації. Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE