Politerno > Україна і світ > Данілов переконаний, що РФ фізично не готова до великого вторгнення в Україну

Данілов переконаний, що РФ фізично не готова до великого вторгнення в Україну

  • 30 Грудня, 2021
  • 576 Переглядів
  • 0

Секретар РНБО Олексій Данілов стверджує, що Росія фізично не може зараз здійснити масштабне вторгнення на територію України.

Про це Данілов заявив під час брифінгу за підсумками засідання РНБО.

“Ми на сьогоднішній день не бачимо великої небезпеки з того, що відбувається на наших кордонах. Якщо для певної частини західного суспільства це була новина, що у нас триває війна, що у нас є військова агресія з боку Російської федерації, то для нас з лютого 2014 року це вже речі, які на превеликий, жаль є щоденні.

Якщо казати про великі збільшення (військ – ред.), на яких наполягають деякі ЗМІ за кордоном, то ще раз скажу, що ми цього не бачимо…

На сьогоднішній день загроз для відкритої агресії з боку РФ ми з вами не бачимо… На сьогоднішній день внутрішня дестабілізація в нашій країні це питання номер один для РФ”, – заявив Данілов.

Пізніше він також сказав, що наразі немає підстав для запровадження надзвичайного стану.

“Ситуація контрольована. Більше того, це одна зі інформаційних атак на території нашої держави, коли нас починають чимось залякувати…

Наші фахівці кажуть, що великого вторгнення РФ не може робити навіть фізично на територію нашої країни. Тому що є певні розрахунки, є період підготовки, період часу… який вони мають витратити”, – додав секретар РНБО.   

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України ввела санкції проти фізичних і юридичних осіб, причетних до спорудження Росією частини Кримського мосту.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE