Politerno > Україна і світ > “Диктатори нас не розділять”: Роберта Мецола згадала про Україну у першому виступі

“Диктатори нас не розділять”: Роберта Мецола згадала про Україну у першому виступі

  • 18 Січня, 2022
  • 308 Переглядів
  • 0
Роберта Мецола

Нова очільниця Європарламенту заявила, що диктатори не розділять єдність ЄП з Україною та Білоруссю, а орган і надалі надаватиме підтримку Києву.

Дипломатичні зусилля Європарламенту для вирішення масштабних конфліктів, зокрема в Україні, стануть більш наполегливими. Про це повідомив нова голова ЄП Роберта Мецола у відеозверненні, яке з’явилося на сайті Європарламенту.

Керівниця європейського органу визнала, що Україна зараз перебуває під загрозою та висловила їй свою підтримку. Також Мецола згадала Білорусь.

“Я згадала Україну та Білорусь у контексті, в якому ми живемо, що стосується безпеки, ризиків та загроз на наших зовнішніх кордонах. Цей парламент є дуже однозначним у своїй позиції — диктатори нас не розділять. І такі меседжі й надалі звучатимуть”, — сказала на пресконференції президент Європарламенту після обрання.

Представниця Мальти Роберта Мецола очолила Європарламент після того, як його колишній президент Давид Сассолі пішов із життя. Жінка виявилася наймолодшим головою ЄП за всю історію. Раніше вона обіймала посаду віцепрезидента Європарламенту та відповідала за відносини національних парламентів країн-членів Євросоюзу. Також вона очолювала конференцію парламентських комітетів у справах ЄС.

Її попередник Давид Сассолі, який нещодавно помер через проблеми зі здоров’ям, став президентом Європарламенту у 2019 році.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE