Politerno > Україна і світ > РФ відводить війська з окупованого Криму на розташовані біля кордонів з Україною пункти базування. КАРТА

РФ відводить війська з окупованого Криму на розташовані біля кордонів з Україною пункти базування. КАРТА

  • 16 Лютого, 2022
  • 411 Переглядів
  • 0

Окупанти виводять з анексованого Криму три мотострілецькі дивізії.

Місця дислокації двох з цих дивізій розташовані поряд із Харківщиною, Луганщиною та Донеччиною, повідомив засновник дослідницької організації Conflict Intelligence Team Руслан Левієв.

“Известия” пишуть, що з Криму виводять 3, 42 і 150 мотострілецькі дивізії. 42-а – ладно, вона із Чечні. Але 3-я та 150-та – це смішно, їхні бази якраз біля кордону з Україною. Тобто відводять у бік кордону з Україною”, – йдеться в повідомленні.

Так, видання “Известия” із посиланням на власні джерела повідомляє, що з окупованого Криму виводять 3, 42 і 150 мотострілецькі дивізії. Дві з них базуються якраз біля кордону з Україною.

Згідно з даними відкритих джерел, 150-а дивізія розташована в Новочеркаську Ростовської області (межує з Донеччиною), а 3-я дивізія розташована у Валуйках Білгородської області та Богучарі Воронезької області. Валуйки межують із Харківщиною, а Богучар із Луганщиною.

Раніше російські військові повідомили про повернення з “навчань” у тимчасово окупованому Криму підрозділів Південного військового округу. 

Нагадаємо, супутники приватної компанії Maxar Technologies зафіксували посилену активність військ РФ, розташованих поблизу кордонів з Україною.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE