Politerno > Україна і світ > США заборонили увесь імпорт російських нафти та газу, Британія відмовляється від нафти аресора

США заборонили увесь імпорт російських нафти та газу, Британія відмовляється від нафти аресора

  • 8 Березня, 2022
  • 658 Переглядів
  • 0

Сполучені Штати Америки запроваджують заборону на весь імпорт російських нафти та газу.

Про це у своєму виступі заявив президент США Джо Байден.

 

“Ми забороняємо весь імпорт російської нафти, газу та енергії. Це означає, що російська нафта більше не буде прийматися у портах США”, – підкреслив Байден.

За його словами, рішення про заборону імпорту російських нафти та газу вдарить і по самих США, але у Вашингтоні вважають, що мають зробити цей крок.

“Захист демкоратії має свою ціну, але ми усвідомлювали, що ми повинні це зробити”, – підкреслив Байден.

Він додав, що проконсультувався з союзниками, перш ніж ухвалити це рішення, але, за його словами, США ідуть на цю заборону, “розуміючи, що багато наших європейських союзників і партнерів, можливо, не в змозі приєднатися до нас”. 

“Сполучені Штати виробляють набагато більше нафти всередині країни, ніж вся Європа та всі європейські країни разом”, – додав президент США.

Своєю чергою уряд Великої Британії має намір припинити імпорт російської нафти до кінця 2022 року.

Відповідне рішення ухвалене 8 березня, пише “Європейська правда” із посиланням на ВВС.

Цей перехідний період дасть ринку, підприємствам і ланцюгам поставок більш ніж достатньо часу, щоб замінити російський імпорт, який становить 8% попиту у Британії.

Британія менш залежить від російського викопного палива, ніж багато європейських країн. Але російські поставки все ще складають 8% загального імпорту до Британії, а 18% британського дизельного палива надходить з Росії.

Раніше ми писали, що у вівторок в США очікують на заяву президента Джо Байдена про заборону імпорту російської нафти, природного газу та вугілля до країни.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE