Politerno > Україна і світ > Мер Бучі заявив про звільнення міста від окупантів, а Міноборони – про визволення Бородянки

Мер Бучі заявив про звільнення міста від окупантів, а Міноборони – про визволення Бородянки

  • 1 Квітня, 2022
  • 661 Переглядів
  • 0

Бійці ЗСУ звільнили містечко Бородянка в Бучанському районі Київської області.

Про це повідомила новинна агенція Міністерства оборони “АрміяInform”.

Додаткові деталі поки не повідомляють.

Упродовж 31 березня та 1 квітня ЗСУ розпочали звільнення населених пунктів на півночі та північному заході Київщини.

Своєю чергою міський голова Бучі Київської області Анатолій Федорук заявив, що 31 березня і це місто було звільнено від російських окупантів.

Відеозвернення Федорука опублікувала Бучанська міська рада.

“31 березня ввійде в історію нашого населеного пункту і всієї територіальної громади як день звільнення від російських орків, російських окупантів нашими Збройними силами України наших населених пунктів”, – зазначив Федорук.

“Сьогодні констатую, що цей день радісний, велика перемога наших Збройних Сил на Київщині. Ми обов’язково дочекаємося і будемо все робити, щоб велика перемога була по всій Україні”, – додав він.

“31 березня – день звільнення Бучі”, заявили у Бучанській міськраді.

Раніше 1 квітня секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський і депутатка міськради від “Євросолідарності” Катерина Українцева заявили, що Буча ще не звільнена від російських військових – повертатися в неї небезпечно, у місті багато мін та розтяжок, можуть залишатися диверсанти.

Нагадаємо, станом на 1 квітня Збройні сили України звільнили майже 30 населених пунктів.

1 квітня Верховна Рада провела пленарне засідання, на якому зробила крок до заборони символіки, яку використовує росія у війні проти України.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь