Politerno > Україна і світ > Що видає відхід російських військ

Що видає відхід російських військ

  • 2 Квітня, 2022
  • 966 Переглядів
  • 0

Як відомо, першою на війні гине правда. І не лише з метою пропаганди, а й об’єктивно — спробуй порахуй, наприклад, втрати ворога у сучасному дистанційному бою. Тому незаперечні факти на війні не менш важливі за своєчасні розвіддані.

Росіяни справді відводять частину своїх військ (приблизно чверть) з-під Києва та Чернігова. І це свідчить про наступне:

1. Агресор таки повністю вичерпав наступальний потенціал на цих напрямах. І відновити його, не відкочуючись назад, неможливо. Російські фашисти були розгромлені під Києвом, як німецькі під Москвою під час Другої світової війни.

2. Стан передислокованих військ агресора настільки пошарпаний, що вони не можуть навіть окопатися і зайняти оборону на захоплених територіях.

3. У росіян за фактом відсутні свіжі резерви в достатній кількості: якби вони були, то війська під Києвом були б залишені на забій, аби хоч трохи ускладнити наш контрнаступ і не викликати хвилю поразницьких настроїв, яка вже покотилася в російських пабліках.

4. З урахуванням цієї резонансності відхід військ був безсумнівно узгоджений з бункерним фюрерком. А схилити його на це можна було, лише пообіцявши грандіозну та остаточну перемогу над Україною у найближчому майбутньому.

5. Відповідно, днів через сім-десять розпочнеться масований наступ агресора по усім напрямкам, включаючи київський. Але головні зусилля росіяни докладуть на Донбасі. Тут будуть кинуті в бій усі сили (не здивуюся, якщо ми побачимо з трилінійками та ППШ жінок, стариків та дітей з ОРДЛО).
Якщо продовжувати аналогії з Другою світовою, то бій за Донбас буде битвою на Курській дузі, після якої перебіг війни визначився однозначно та остаточно.

Наш Генштаб усе це розуміє чудово. І готується до цього. У тому числі, і до того, що в цю головну битву війни можуть бути втягнуті війська Білорусі та Придністров’я. Тож нам буде складно.

Усе розуміють і наші союзники, саме тому зараз нам терміново почали постачати важке та сучасне озброєння.

Про прогнози. По ходу війни ворог стає слабшим, а ми сильнішими: відступ росіян з-під Києва та Чернігова якраз про це. Висновки робіть самі. І ось тільки після нашої перемоги у битві за Донбас розпочнуться справжні мирні переговори з реальними умовами, які має сенс аналізувати та обговорювати.

Олександр КочетковДіліться у соцмережах:

Залишити відповідь