Politerno > Україна і світ > “Азовці” заявляють, що із захисниками Маріуполя ніхто не зв’язується два тижні

“Азовці” заявляють, що із захисниками Маріуполя ніхто не зв’язується два тижні

  • 10 Квітня, 2022
  • 1339 Переглядів
  • 0

Заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар заявив, що із захисниками Маріуполя вже ніхто не зв’язується більше двох тижнів.

“Ви задумувалися про те, як тут перебувати, як битися в таких умовах, що відчувають захисники Маріуполя?

Це коли тобі пишуть смс “як в тебе справи, друже?”, а ти п’ять хвилин тому поклав у чорний мішок побратима, якого знав сім років. Це коли вчорашній взводник, якому 22 роки, командує батальйоном, командує краще за полкана, який все своє життя отримував зарплату від держави…

Це коли відділення “азовців” штурмує роту елітного спецназу…

Коли наші дівчатка роблять з того, що є суп, а він тобі в рот не лізе, бо за декілька кварталів помирає дитина з голоду, і ти не можеш їх допомогти…

Це політики, які розказують, що “ми їх підтримуємо, ми постійно на зв’язку”, але вже більше двох тижнів ніхто не піднімає слухавку та ніхто ні з ким не спілкується”, – зазначає Паламар.

“… Але ми не в майбутньому, ми в теперішньому розумієте. Коли ти читаєш про себе зі скорботою, але ти ще живий і живеш надією, що до тебе ще маєш прийти”, – додає боєць.

Як відомо, президент Володимир Зеленський вважає, що бої за схід України і, зокрема, за Маріуполь, визначать хід війни – і якщо ЗСУ зазнають там поразки, росіяни можуть покинути переговори і знову окупувати деокуповані території.  

Зеленський заявив, що захисникам Маріуполя протистоять 10 тисяч окупантів, і якщо місто вдасться втримати, загарбники не зможуть піти на схід України.

Нагадаємо, заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар вже не перший раз закликає деблокувати Маріуполь. Азов постійно звітує про нанесені ворогу втрати, зокрема, розповідає про чергову “партію” знищеної російської техніки.

У неділю в Херсоні біля кіноконцертної зали “Ювілейний” жителі зібралися на мирний мітинг, але його розігнали російські окупанти. В Новій Каховці на Херсонщині на проросійську акцію зібралося кілька десятків “ряджених” чоловіків.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE