Politerno > Україна і світ > У “ПМР” вже надрукували звернення до Путіна на 2 травня – ГУР

У “ПМР” вже надрукували звернення до Путіна на 2 травня – ГУР

  • 1 Травня, 2022
  • 589 Переглядів
  • 0

У Придністров’ї вже надруковали великий наклад газети “Придністров’я”, датований 2 травня, у якому народ нібито звертається до Володимира Путіна.

Про це повідомляє ГУР МО України.

За даними розвідки, йдеться про центральний матеріал газети – “Офіційне звернення жителів ПМР до президента РФ Путіна”.

В тексті висловлюється прохання “залучити збройні сили “ПМР” в діях армії РФ”. Для цього на території самої РФ відкриваються “мобілізаційні пункти” для набору добровольців воювати в армії Придністров’я.

Таким чином кремль намагається легалізувати тисячі своїх військових, які здійснюватимуть провокації з території “ПМР”.

Також газета містить низку агітаційних матеріалів про “криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок”. Оскільки газета надрукована ще напередодні свят, існує небезпека, що кремлівська влада планує вчинити низку актів залякування серед місцевого населення, відповідальність за які традиційно покладе на “Україну і колективний Захід”.

Тексти газети переповнені кремлівськими штампами: “Можливості уникнути великої війни у придністровців більше немає. Київ і його натівські куратори вже винесли свій вирок, вже узгодили всі свої дії з Кишиневом і Бухарестом”. Всі сподівання автори газети пов’язують з “протидією братської росії”.

Іноземних громадян закликають вступати у збройні сили “ПМР”. Зокрема, на території РФ: “Окрім РФ мобілізаційні пункти розвертаються в “ЛНР”, “ДНР”, Абхазії та “САР”.

ГУР вважає, що такими діями керівництво РФ маже готувати новий плацдарм агресії проти України та підґрунтя для “офіційної” окупації частини території незалежної Молдови.

Нагадаємо, 29 квітня вранці у Придністров’ї було підірвано радіопередавач на коротких та середніх хвилях, який використовувався для ретрансляції російського радіо. Після повідомлень про вибухи у невизнаному Придністров’ї на виїзд на підконтрольну молдовському уряду територію утворились автомобільні черги.

Раніше ми повідомляли, що командування Повітряних Сил ЗСУ наголошує, що “Привид Києва” є уособленим образом багатьох українських льотчиків, що захищають небо – йдеться не про одного захисника.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь