Politerno > Україна і світ > Бабця, яка виходила до ЗСУ з прапором СРСР, кляне армію РФ за зруйнований дім

Бабця, яка виходила до ЗСУ з прапором СРСР, кляне армію РФ за зруйнований дім

  • 5 Травня, 2022
  • 1139 Переглядів
  • 0

Зліва праворуч: Дмитро Галко, командир взводу 92 бригади зсу, чоловік Анни Іванівни
й Анна Іванівна. фото: Дмитро Галко

Пенсіонерка Анна Іванова, відома тим, що вийшла з червоним прапором назустріч українським військовим, кляне армію РФ за зруйнований дім.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики.

 

Військовослужбовець 22 батальйону 92 бригади Збройних сил України з позивним “Кадет” допоміг пенсіонерці Івановій Анні Іванівні та її чоловікові евакуюватися зі свого будинку неподалік Харкова до безпечного місця. Перед цим він допомагав їм їжею та гуманітарною допомогою.

Наразі вона перебуває в одній із міських лікарень Харкова. Російські окупанти обстріляли її будинок із мінометрів.

Усупереч російській пропаганді, син Анни Іванівни не вивозив її в Росію, а сама вона розібралась, що її дім обстрілюють російські окупанти. 

Анна Іванівна каже, що вийшла до українських військових, бо гадала, що це російські окупанти й намагалась “примиритися” з ними червоним більшовицьким прапором, аби вони “не громили” село й Україну. Але тепер вона почуває себе “зрадницею”.

Її онук рятується в Польщі.

Військові ЗСУ закликали не принижувати та не цькувати стареньку.

Російська пропаганда створила міфологічний образ з Анни Іванівни. Нібито вона представляє бажання “пересічних українців” возз’єднатися з “братнім народом” як у радянські часи.

У російських містах встановлювали дешеві, тимчасові пам’ятники на її честь, а в одному місті на стіні будинку намалювали мурал.

Пропагандисти розповідали, що бабця мешкає в селі Дмитрівка на Київщині, але невдовзі після звільнення села українськими підрозділами її начебто забрав і вивіз син в Росію. Поширювали чутки, що родичі вивезли її в Барнаул у Сибіру. 

Нагадаємо, іспанський суд відпустив проросійського блогера Анатолія Шарія під підписку про невиїзд

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE