Politerno > Україна і світ > На акції протесту у Варшаві висміяли російську армію. ФОТО

На акції протесту у Варшаві висміяли російську армію. ФОТО

  • 9 Травня, 2022
  • 352 Переглядів
  • 0

В центр Варшави на акцію протесту “Россия, иди на х..” вийшли тисячі людей, вони вимагали врятувати захисників Маріуполя і висміяли армію окупантів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Учасники акції пройшли маршем від Палацу культури та науки до посольства рф, скандуючи гасла на підтримку України та вимагаючи врятувати захисників Маріуполя, які перебувають на комбінаті “Азовсталь”.

Учасники акції йшли з українськими прапорами та плакатами на кшталт “Врятуйте Азовсталь”, “Стоп путін”, “Стоп війні”, “Будь сміливим, як Україна”, “Побороли нацизм – поборемо і рашизм”, “Русский военный корабль, или на х.. ” тощо.

Учасники акції скандували гасла: “Слава Україні – Героям Слава”, “Слава Нації – смерть ворогам”, “Врятуйте Азовсталь” та інші.

Під час маршу з динаміків регулярно звучала пісня “Ой у лузі червона калина”.


У рамках акції відбувся хеппенінг.

Зокрема, на чолі колони їхали декілька автомобілів. На одному з них був макет ракети у синьо-жовтих кольорах, яку організатори акції назвали Нептуном.

У колоні був також трактор з українським прапором і БМП, що мало на меті висміяти російську армію, техніку якої розтягували українські аграрії.

Крім того, у рамках хеппенінгу чоловік, переодягнений у форму українського спецпризначенця, вів трьох полонених: двох російських танкістів із головами свиней, а також нібито російського офіцера з медалями.

Нагадаємо, президент країни-агресора Володимир Путін на параді до Дня перемоги в Москві заявив, що Росія “дала попереджувальну відсіч агресії” з боку НАТО, коли вторглася в Україну, а мобілізацію на війну не оголосивДіліться у соцмережах:

Залишити відповідь