Politerno > Україна і світ > Ситник отримав нову посаду

Ситник отримав нову посаду

  • 12 Травня, 2022
  • 244 Переглядів
  • 0

У четвер, 12 травня, колишнього очільника НАБУ Артема Ситника призначив своїм заступником глава НАЗК Олександр Новіков.

Про це повідомив Новіков, якого цитує пресслужба НАЗК.

“Ситник — людина з унікальним в умовах України досвідом. Повернення його до антикорупційного фронту України важливе для повного подолання корупційних ризиків у воєнний та післявоєнний час спільно з командами президента, уряду та парламенту”, – зазначив Новіков.

Ситник також виконуватиме обов’язки голови НАЗК у разі відсутності Новікова.

У НАЗК ексглава НАБУ відповідатиме за такі напрями:

  • координація взаємодії з правоохоронними органами та органами прокуратури, у тому числі забезпечення розгляду обґрунтованих висновків про злочини, виявлення активів осіб, причетних до військової агресії проти України;

  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

  • моніторинг та контроль за виконанням актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Повноваження Ситника на посаді директора НАБУ спливли 16 квітня, коли завершився 7-річний термін, визначений законом.

Із цього моменту обов’язки очільника НАБУ, до обрання нового директора, виконуватиме перший заступник директора НАБУ Гізо Углава.

Навесні 2022 року має відбутися конкурс з обрання директора НАБУ. Антикорупційники раніше застерігали, що чинна влада спробує затягнути цей процес за тією ж схемою, за якою вже понад рік перешкоджає обранню нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, РНБО прийняла рішення щодо націоналізації корпоративних прав українських “дочок” російських Сбєрбанку та ВЕБ.РФ. На це дано 10 днів з моменту введення в дію указу Зеленського.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь