Politerno > Україна і світ > Зеленський спробує затягнути конкурс на главу НАБУ за схемою САП – Шабунін

Зеленський спробує затягнути конкурс на главу НАБУ за схемою САП – Шабунін

  • 1 Січня, 2022
  • 582 Переглядів
  • 0

Команда президента Володимира Зеленського спробує затягнути конкурс на обрання директора НАБУ, який має відбутись навесні 2022 року, за тією ж схемою, за якою вже понад рік перешкоджає обранню нового керівника САП.

Про це заявив керівник Центру протидії корупції Віталій Шабуніну статті ZN.UA.

“Нічого доброго не варто чекати й від конкурсу на нового директора НАБУ. …Ми вже зараз чекаємо атак Банкової на цей конкурс. Вектори таких атак варіюватимуться від послужливого ОАСКу до зусиль конвертної, вибачте — парламентської більшості”, – зазначив Шабунін.

Повноваження чинного керівника НАБУ Артема Ситника спливають у квітні, відповідно процес відбору кандидатів на посаду мав би розпочатися вже в лютому.

І хоча у цьому випадку визначальний голос буде належати незалежним експертам, делегованим нашими міжнародними партнерами, команда Зеленського спробує зірвати і його, вважає Шабунін.

“Якщо ж кадрову незалежність САП і НАБУ вдасться зберегти, то команда Зеленського спробує нейтралізувати загрозу від них в інший спосіб. Наприклад, законодавчо наділити генерального прокурора правом на власний розсуд передавати справи НАБУ/САП іншим органам”, – прогнозує він.

Нагадаємо, Сполучені Штати закликали членів комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повернутися до роботи.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE