Politerno > Україна і світ > Рідні захисників “Азовсталі” просять Китай вплинути на ситуацію

Рідні захисників “Азовсталі” просять Китай вплинути на ситуацію

  • 14 Травня, 2022
  • 236 Переглядів
  • 0

Родичі захисників Маріуполя звернулися до Китаю із закликом допомогти з екстракцією українських військових із “Азовсталі”.

Про це родичі бійців заявили на пресконференції 14 травня.

“Просимо Китай втрутитися та стати миротворцем у цій війні, стати порятунком для наших бійців із Маріуполя, із “Азовсталі”. Час іде на дні, хвилини, секунди. В пеклі наші воїни вже побували, дайте їм нагоду побачити сонце”, – йдеться у заяві родичів захисників Маріуполя.

Родичі захисників нагадали, що “Китай знає історію страждань, ціну незалежності і що таке боротьба двох світоглядів”, і висловили сподівання, що “Китай не залишиться осторонь і не буде мовчати”.

Рідні просять провести процедуру екстракції і вивезти захисників Маріуполя, поранених бійців та тіла загиблих воїнів у третю країну, де вони будуть перебувати до кінця війни. Такою країною, за їх словами, може бути Туреччина, і її президент згодний на екстракцію до його країни.  

Родичі нагадали, що вже зверталися до лідерів усіх країн, і Китай, мабуть, єдина країна, до якої ще не звертались.   

“Ми просимо вельмишановного Сі Дзіньпіна зробити все для порятунку світових цінностей, для порятунку захисників Маріуполя”, – підсумували рідні оборонців “Азовсталі”.

За їхніми даними лідери України уже звернулися з офіційним листом до Сі Дзіньпіна.

Нагадаємо, колишні офіціантки і викидайла, призначені росіянами “керівниками” на тимчасово окупованій Херсонщині, вже планують тікати до Криму.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь