Politerno > Україна і світ > Прокопенко каже, що “азовці” виконали завдання і хоче зберегти життя підлеглим 

Прокопенко каже, що “азовці” виконали завдання і хоче зберегти життя підлеглим 

  • 16 Травня, 2022
  • 498 Переглядів
  • 0

Командир полку “Азов” Денис Прокопенко заявив, що захисники Маріуполя виконали завдання і він хоче зберегти життя підлеглим.

Відеозвернення Прокопенка розміщено у Telegram полку “Азов”.

 

“Захисники Маріуполя виконали наказ, не зважаючи на всі труднощі, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів.

Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготованих військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії.

Задля збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу”, – зазначив Прокопенко.

16 травня російське Міноборони повідомило про досягнення домовленості про вивезення поранених українських військових із заблокованого комбінату “Азовсталь” у Маріуполі до окупованого Новоазовську (ОРДО).

З українського боку підтвердження цієї інформації поки немає. 

Нагадаємо, ворог продовжує наступати на Сході України, захисники знищили великий запас боєприпасів росіян у місті Ізюм.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE