Politerno > Україна і світ > За поразки в Україні влада РФ показово карає командирів окупаційних військ, – ГУР МО

За поразки в Україні влада РФ показово карає командирів окупаційних військ, – ГУР МО

  • 17 Травня, 2022
  • 477 Переглядів
  • 0

Задля зменшення для себе наслідків майбутньої політичної та кримінальної відповідальності Кремль намагається звинуватити у всіх невдачах військових командирів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Головне управління розвідки МО України.

“За час російсько-української війни, жодних стратегічних завдань, які були пафосно оголошені Путіним у промові 23 лютого, російським окупаційним військам виконати не вдалося. “Непереможна та легендарна” армія виявилася ордою вбивць, мародерів, ґвалтівників та боягузів під керівництвом нездар та злодіїв. Некомпетентність, російської військової верхівки перевершила усі очікування світової спільноти. Пошук винних керівництво країни-окупанта розпочало в “кращих сталінських традиціях”, – йдеться у повідомленні.

Так, відомо, що за “героїчну втрату” гордості ЧФ РФ ракетного крейсера “Москва” був відсторонений від посади та заарештований командувач Чорноморського флоту віце-адмірал Ігор Осипов. Слідчі дії також було розпочато щодо його першого заступника віце-адмірала Сергія Пінчука.

За безпрецедентні втрати особового складу, озброєння та військової техніки усунуто з посади Владислава Єршова, який керував шостою армією ЗС РФ. З цих же причин відсторонено командира першої танкової армії Західного військового округу генерал-лейтенанта Сергія Киселя. “Всупереч наказу вищого керівництва” генерал відправляв на виконання каральних операцій на територію України строковиків.

У зв’язку з незадовільним виконанням поставлених завдань усунуто з посади командувача 22 АК південного військового округу в Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва. Усунули з посади й командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення полковника Михайла Пономарьова.

“Усі ці показові покарання лише сприяють поширенню серед окупантів недовіри до своїх командирів. Воєначальники країни-агресора й надалі продовжують вражати світ своєю некомпетентністю та прагненням до самознищення”, – зазначають у ГУР.

Нагадаємо, через скасування митних платежів на час воєнного стану митники Одеської митниці навмисно затягують оформлення, натякаючи, що з ними потрібно домовитись. При цьому з імпортерів вимагають по $500-1000 за контейнер.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE