Politerno > Україна і світ > Росіяни контролюють більшу частину Сєвєродонецька, спалах холери загрожує Маріуполю – Британська розвідка

Росіяни контролюють більшу частину Сєвєродонецька, спалах холери загрожує Маріуполю – Британська розвідка

  • 10 Червня, 2022
  • 200 Переглядів
  • 0

Російським окупантам не вдалося оточити Сєвєродонецьк, а в Маріуполі та Херсоні критична ситуація з медичними послугами та ліками.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки у Twitter, пише “Європейська правда”.

“Навколо Сєвєродонецька тривають бої. Росія знову контролює більшу частину міста, але її сили не досягли успіху в спробах оточити ширшу територію з півночі та півдня”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Росія намагається забезпечити базові комунальні послуги населенню на окупованих територіях. Доступ до безпечної питної води непостійний, є значні перебої в телефонних та інтернет-послугах.

“У Херсоні, ймовірно, критичний дефіцит ліків, а Маріуполю загрожує великий спалах холери. Поодинокі випадки холери зареєстровані з травня. Медичні послуги в Маріуполі, ймовірно, вже близькі до колапсу: великий спалах холери в Маріуполі ще більше погіршить ситуацію”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні британська розвідка повідомляла, що за останні 48 годин Росія активізувала зусилля в просуванні на південь від Ізюма.

Через втрати під час боїв із ЗСУ на Харківщині російський мотострілецький підрозділ зі складу 1-го армійського корпусу у повному складі відмовився воювати.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE