Politerno > Україна і світ > Токаєв в присутності Путіна заявив, що Казахстан не визнає “ДНР” та “ЛНР”. ВІДЕО

Токаєв в присутності Путіна заявив, що Казахстан не визнає “ДНР” та “ЛНР”. ВІДЕО

  • 17 Червня, 2022
  • 972 Переглядів
  • 0

Президент країни Касим-Жомарт Токаєв заявив, що Казахстан не збирається визнавати так звані “ДНР” та “ЛНР”.

Про це Токаєв заявив на пленарному засіданні ПМЕФ 2022 у Санкт-Петербурзі у присутності Володимира Путіна, відповідаючи на прохання модератора засідання, пропагандистки Маргарити Симоньян висловити думку про російську військову операцію в Україні.

«Підраховано, що якщо право націй на самовизначення насправді буде реалізовано на земній кулі, то замість 193 держав, які зараз входять до складу ООН, на Землі виникає понад 500 або 600 держав. Звичайно, це буде хаос. Тому не визнаємо ні Тайвань, ні Косово, ні Південну Осетію, ні Абхазію. І, очевидно, цей принцип буде застосований і щодо квазідержавних територій, якими, на наш погляд, є Луганськ та Донецьк», — сказав Токаєв у ході дискусії на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного економічного форуму.

У засіданні також взяв участь президент Росії Володимир Путін.

Говорячи про захоплені території України, Путін заявив: «Ми підтримуватимемо людей, які живуть на цих територіях. Але зрештою тільки від самих цих людей залежатиме їхнє майбутнє». Він додав, що Росія «з повагою ставиться до їхнього вибору».

На Хмельниччині у селищі міського типу Стара Синява ім’ям Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного назвали вулицю.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE