Politerno > Україна і світ > Казахстан завдав удару по рідні Путіна через “ігри” Кремля з нафтою

Казахстан завдав удару по рідні Путіна через “ігри” Кремля з нафтою

  • 19 Червня, 2022
  • 3531 Переглядів
  • 0

Не встиг Кремль помститися президенту Казахстану Касим-Жомарту Токаєву за слова про квазіформування “Л/ДНР”, як Нур-Султан вжив заходів у відповідь.

Казахстан заблокував на своїй території 1700 вагонів із російським вугіллям у відповідь на  блокування  Росією експорту казахської нафти.

За  даними  джерела “МО”, проблема з вугіллям для Путіна дуже неприємна, оскільки ключовими компаніями галузі, які потрапили під блокування, як з’ясувалося, має його рідня.

Видання “Агентство” пише, що власниця вугільної компанії “Колмар” і дружина губернатора Кемеровської області Ганна Євгенівна Цивільєва – племінниця президента РФ, у дівстві Ганна Євгенівна Путіна. Їх спорідненість підтверджена не лише загальними фото, а ще й офіційними документами. Однак у публічній площині обидва приховували родинний зв’язок.

Відомо, що до того, як Путін прийшов у владу, Ганна та її чоловік Сергій Цивільов не могли похвалитися багатством. Проте згодом вони отримали “Колмар” від друга президента Геннадія Тимченка. А як бонус до компанії – підтримку з держбюджету, яка допомогла підприємству претендувати на входження до топ-5 найбільших вугледобувників Росії.

Однак на цьому “зліт” сім’ї Цивілєвих не припинився. У 2018 році глава сім’ї отримав пост губернатора Кемеровської області. За даними ЗМІ, Ганна у дівоцтві Путіна керувала регіоном “як повноправна господиня”.

До речі, рідний брат Ганни Михайло Путін також обласканий російською владою: він сидить у кріслі заступника голови “Газпрому”.

Нагадаємо, після відмови президента Кахахстану Касим-Жомарт Токаєва визнавати так звані “ДНР” та “ЛНР” Росія ввела обмеження на відвантаження нафти Каспійського трубопровідного консорціуму (КТК), яке експортується до Європи через порт Новоросійська.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE