Politerno > Україна і світ > Захоплений російський пілот виявився найманцем ПВК “Вагнер”

Захоплений російський пілот виявився найманцем ПВК “Вагнер”

  • 20 Червня, 2022
  • 299 Переглядів
  • 0

Впійманий 18 червня у полон російський пілот зізнався, що працює найманцем ПВК “Вагнер” та воює в Україні за 200 тисяч рублів на місяць.

Про це повідомив головний редактор “Цензору” Юрій Бутусов.

Ним виявився майор ВКС РФ Андрій Федорчуков, який на допиті зізнався, що є найманцем ПВК “Вагнер” і отримує зарплату 205 тисяч рублів на місяць.

“Федорчуков на допиті показав, що метою його атаки був ротний опорний пункт ЗСУ. Раніше він робив вильоти на бомбардування українських міст. Федорчуков дуже сподівається на обмін – він розуміє, що є найманцем і його можуть не виставити на обмін, і він може постраждати за свої злочини.

З цікавого – російська авіація має великі проблеми з навігацією. У Федорчукова був із собою навігатор Гармін і смартфон із програмою Пронебо, щоб мати більш точну навігцію, ніж бортові навігаційні засоби ВКС РФ”, – зазначив Бутусов.

Як повідомлялося, 18 червня 72 ОМБр ім.Чорних Запорожців повідомила, що з переносного зенітно-ракетного комплексу “Ігла”  було збито російський літак Су-25 – і той “гепнувся гучно та яскраво”. Пілот підбитого російського штурмового літака Су-25 катапультувався і потрапив у полон. 

Нагадаємо, верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив, що блокада Росією експорту мільйонів тонн українського зерна є воєнним злочином.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE