Politerno > Україна і світ > Рада кардинально змінила правила трудових відносин

Рада кардинально змінила правила трудових відносин

  • 19 Липня, 2022
  • 1087 Переглядів
  • 0

Депутати Верховної Ради підтримали у другому читанні законопроект №5371, що запроваджує договірний режим регулювання трудових відносин.

Тобто більшість умов роботодавець та працівник зможуть узгодити між собою, не спираючись на норми Трудового кодексу.

Ключовим автором документа є депутатка від партії “Слуга народу” Галина Третьякова, законопроект зареєстрували ще минулого року.

“Скасування багатьох обмежень та можливість врегулювати відносини відповідно до волевиявлення сторін трудових відносин, а не безглуздих вимог напіврадянського закону – це значний крок назустріч цивілізованому європейському суспільству”, – прокоментував ухвалення документа “слуга народу”, голова профільного комітету парламенту Данило Гетьманцев.

Зокрема, тепер малі та середні підприємства зможуть в індивідуальному порядку домовлятися зі співробітниками про систему оплати праці та розмір зарплати, доплати, премії, робочий час та тривалість щотижневого відпочинку, а також про умови розірвання договору.

Певні обмеження Трудового кодексу зберігаються. Роботодавець повинен не порушувати норми тривалості робочого часу на тиждень (40 годин) та відпустки на рік (24 дні). Також роботодавець повинен повідомляти про зміни умов праці не пізніше ніж за два тижні та виплачувати зарплату не рідше ніж один раз на місяць.

Умови укладання індивідуальних договорів такі:

  • роботодавець має бути суб’єктом малого чи середнього підприємництва;
  • для підприємства має працювати трохи більше 250 працівників;
  • розмір заробітної плати працівника, з яким укладається договір, не може перевищувати вісім мінімальних зарплат (52 000 грн).

При цьому раніше юристи зазначали, що фактично скасовує будь-які гарантії для працівників, які працюють за трудовим договором на підприємствах приватного сектору з чисельністю до 250 працюючих.

Так, до набрання чинності новим законом будь-які умови трудових договорів, які погіршують становище працівника порівняно з вимогами КЗпП, є недійсними відповідно до ст. 9 кодексу. Новий закон пропонує не вважати погіршенням становища працівника відмінні від КЗпП умови на підприємствах малого і середнього бізнесу.

Віднині в рамках «вільного» трудового договору сторони зможуть на власний розсуд врегульовувати свої відносини: стосовно системи і режиму оплати праці, працевлаштування і заільнення, робочого часу, тривалості робочого тижня, відпустки і вихідних тощо.

Також фахівців збентежило формулювання у тексті документа, де зазначено, що рівень зарплати у договорі має визначатися “з урахуванням встановленого законом граничного мінімального розміру”. Юристи зазначають, що слова “з урахуванням” не дають повної гарантії, що вимоги МРОТ виконуватимуться в індивідуальних договорах.

Нагадаємо, вранці 19 липня пролунали вибухи на Антонівському мосту в окупованому Херсоні. Також повідомляється про вибух в районі Чорнобаївки.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE