Politerno > Україна і світ > В РФ визнали “Азов” “терористичною організацією” – у полку відповіли

В РФ визнали “Азов” “терористичною організацією” – у полку відповіли

  • 2 Серпня, 2022
  • 135 Переглядів
  • 0

Верховний суд РФ визнав український батальйон “Азов” “терористичною організацією” та заборонив його діяльність на території країни. Полк “Азов” заявив, що світова спільнота повинна визнати РФ державою-терористом.  

Про це повідомило російське медіа “РИА Новости”.

“Верховний суд визнав батальйон “Азов” терористичною організацією та заборонив її на території Росії. Рішення підлягає виконанню негайно, не чекаючи набрання чинності”, – зазначило медіа.

Це рішення фактично позбавляє членів батальйону “Азов” статусу військовополонених, знявши з них імунітет, що захищає від кримінального переслідування за участь у бойових діях.

Український полк “Азов” після того, як в Росії його визнали “терористичною організацією” заявив, що світова спільнота повинна визнати РФ державою-терористом.  

“Після публічної страти військовополонених полку “Азов” у н.п. Оленівка, росія шукає нові приводи і пояснення для своїх воєнних злочинів. Верховний суд росії визнав полк “Азов” “терористичною організацією”.

Недоімперія, яка щодня погрожує знищити світ ядерною зброєю, чий президент закликав “мочить в сортирах”, підривав будинки з власними громадянами, душив отруйним газом власних і сирійських жінок і дітей, має отримати по зубах раз і назавжди.

Ми закликаємо Держдеп США та уповноважені органи інших держав, які вважають себе цивілізованими, визнати рф державою-терористом”, – йдеться у заяві полку “Азов“, 

Водночас засновник-перший командир полку “Азов” Андрій Білецький нагадав, що батальйону “Азов” не існує з 2014 року. На сайті “Азову” вказується, що 17 вересня 2014 року наказом міністра внутрішніх справ України батальйон “Азов” було реорганізовано та розширено до складу полку міліції особливого призначення “Азов” МВС. Пізніше полк “Азов” увійшов до складу Національної гвардії України

Білецький розцінив рішення РФ як привід дезавуювати існуючі домовленості щодо обміну полоненими і пояснити власні воєнні злочини.

“Жодного теракту чи воєнного злочину, здійсненого будь-яким з азовських підрозділів навіть російські пропагандони не знайшли за всі 8 років. Теракти і воєнні злочини Росії весь світ бачить щодня. Росії не треба шукати терористів за своїми кордонами”, – сказав Білецький.

Нагадаємо, СБУ ліквідувала ботоферму, яка працювала для “розхитування суспільно-політичної ситуації” на замовлення однієї з політсил. “Європейська солідарність” спростовує інформацію деяких ЗМІ про причетність до ботоферми.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE