Керівник Центру урядового зв’язку Великобританії (GCHQ) Джеремі Флемінг заявив, що у Росії закінчуються боєприпаси після місяців виснажливих боїв в Україні.
Про це йдеться в публікації The Guardian, пише “Європейська правда”.
Очікується, що у вівторок Флемінг виступить з рідкісним публічним виступом в аналітичному центрі Rusi. У промові він наголосить на втратах Росії за місяці боїв, стверджуючи, що сили Москви виснажені, а нещодавня мобілізація свідчить про ознаки відчаю.
"Ми знаємо - і російські командири на місцях знають, - що їх запаси і боєприпаси закінчуються", - скаже Флемінг .
"До неминучої військової перемоги Росії, про яку говорила їхня пропагандистська машина, далеко, і ясно, що сміливі дії України на полі бою і в кіберпросторі переламали ситуацію", - скаже Флемінг.
Зосередивши увагу безпосередньо на російському президентові, Флемінг, як очікується, скаже, що "через невеликий ефективний виклик всередині його рішення виявилися помилковими", і що він використав "стратегію з високими ставками, яка призводить до стратегічних помилок у судженнях".
Очікується, що Флемінг також розповість про майбутню загрозу з боку Китаю, згідно з попередньо опублікованими уривками його виступу.
Нагадаємо, США засуджують ракетні удари Росії по території України, вимагають виведення російських військ та обіцяють надати Києву передові системи ППО.