Адміністрація президента США засуджує чергові удари Росії по цивільній інфраструктурі України 16 грудня.
Як цитує CNN речника Білого дому з питань національної безпеки Джона Кірбі, Росія «знову намагається вселити страх у серця українського народу» і ще більше ускладнити становище людей в умовах зими.
Кірбі заявив, що сьогоднішні атаки вразили «переважно цивільну інфраструктуру».
Він відмовився повідомити будь-які подробиці щодо наступного пакету допомоги Україні в сфері безпеки, але сказав, що «буде ще один» і що слід очікувати додаткових засобів ППО.
Кірбі також оголосив, що перший транш на 53 мільйони доларів, зокрема з обладнанням для енергетики, вже надійшов від США в Україну.
«Сюди входить те обладнання, яке необхідне для екстреного ремонту», – сказав Кірбі і додав, що додаткова допомога ще буде.
Нагадаємо, 16 грудня Рада Євросоюзу затвердила дев’ятий пакет нових санкцій, спрямованих на посилення тиску на Росію у зв’язку з її війною проти України.