Politerno > Україна і світ > “Батальйон Дубай”: журналісти показали, хто ховається в Перській затоці. ВІДЕО

“Батальйон Дубай”: журналісти показали, хто ховається в Перській затоці. ВІДЕО

  • 27 Січня, 2023
  • 752 Переглядів
  • 0

З початком повномасштабного вторгнення Росії заможні українці та політики, а разом із ними й великі українські гроші, перемістилися до ОАЕ. 

Через велику відстань від України тут не побачиш українських номерних знаків на авто. Тому шукати українських мільйонерів та мільярдерів потрібно в інший, не менш класичний спосіб – у найдорожчих готелях, ресторанах та бутіках. 

 

За інформацією співрозмовників УП серед політиків та бізнесменів, до Дубая вже перебрались депутати від ОПЗЖ Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод, Вадим Столар, часто прилітає в гості депутат Суто Мамоян.

Тут полюбляє відпочивати з родиною Юлія Тимошенко, постійно проживає олігарх Валерій Хорошковський, наближений до колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова бізнесмен Вілен Шатворян і навіть телеведучий Савік Шустер багато часу проводить саме на березі Перської затоки. 

У Дубаї українські ВІПи почуваються захищено, бо в ЄС діє фінансовий моніторинг, а під пальмами ОАЕ ніхто не запитує, звідки гроші. 

Більше – в репортажі “Української правди”.

Нагадаємо, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов вперше розповів про те, як розгорталися події у Харкові 24 лютого 2022 року, на початку вторгнення РФ в Україну.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE