Politerno > Україна і світ > РФ претендує лише на ту територію України, яку записали в конституцію – Пєсков

РФ претендує лише на ту територію України, яку записали в конституцію – Пєсков

  • 6 Серпня, 2023
  • 1489 Переглядів
  • 0
Путін і Пєсков

Росія нібито не претендує на інші території України, окрім чотирьох областей і Криму, які вона вже незаконно записала у свою конституцію.

Про це заявив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков у коментарі The New York Times.

Журналіст запитав Пєскова, чи прагне Росія до захоплення нової української території, крім чотирьох “анексованих” областей.

“Ні. Ми просто хочемо контролювати всю територію, яка тепер записана в нашій конституції як наша”, – відповів прессекретар Володимира Путіна.

Він також заявив, що наразі “немає підстав” для мирної угоди з Україною.

“Ми продовжуватимемо операцію (війну – ред.) в осяжному майбутньому”, – заявив Пєсков.

Довідка: З 2014 року Росія проводила гібридну агресію проти України, окупувавши Крим і частину Донецької та Луганської областей. У лютому 2022 року РФ почала відкрите повномасштабне вторгнення, захопивши також частину Херсонської, Запорізької та Харківської областей. Також на початку повномасштабного вторгнення російські війська окупували частину Чернігівської та Київської областей, але згодом змушені були відступити, як пізніше й з більшої частини Харківщини і з частини Херсонщини.

2 жовтня 2022 року конституційний суд РФ схвалив “прийняття” окупованих так званих “ДНР” та “ЛНР”, а також Херсонської та Запорізької областей до складу Росії, уже призначено “вибори” в “парламенти” на 2023 рік.

5 жовтня 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав “закони про прийняття” до Російської Федерації захоплених територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України. Таким чином, окупований Крим і ці території РФ безпідставно вважає частиною своєї країни. При цьому Росія також досі контролює невелику частину Харківської області, яку не записувала до своєї конституції. 

Нагадаємо, Сили оборони України завдали ударів по Чонгарському та Генічеському мостах.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE