Politerno > Україна і світ > Німеччина розслідує злочин військових РФ у Гостомелі

Німеччина розслідує злочин військових РФ у Гостомелі

  • 27 Вересня, 2023
  • 313 Переглядів
  • 0

Федеральна прокуратура Німеччини веде розслідування воєнного злочину, скоєного російськими військовими у Гостомелі Київської області, де постраждав, зокрема, німецький громадянин.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Tagesschau.

На запит агентства dpa речниця прокуратури підтвердила, що відомство справді веде розслідування випадку у Гостомелі, що стався у перший місяць повномасштабної війни. Прокуратура почала розслідування в середині липня.

Йдеться про випадок, коли російські військові відкрили вогонь по цивільних, внаслідок чого вони отримали поранення. Серед постраждалих – особа з громадянством Німеччини.

“Є початкова підозра у скоєнні воєнних злочинів. Ми підтримуємо тісний зв’язок з українськими правоохоронними органами, щоб прояснити обставини”, – прокоментувала речниця. 

Федеральна прокуратура Німеччини раніше ініціювала так звані структурні розслідування воєнних злочинів в Україні, скоєних протягом березня 2022 року, з метою зібрати якомога більше доказів без фокуса на конкретних підозрюваних. 

Нагадаємо, через півроку після контракту на відбудову зруйнованого мосту в деокупованому Ізюмі Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області оприлюднила кошторисні ціни будматеріалів в контракті із ТОВ «Техно-Буд-Центр» вартістю 636 млн грн. Виявилось, що ціни бетону вдвічі перевищують ринковий рівень.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE