Politerno > Україна і світ > Німецький Rheinmetall виготовить велику партію боєприпасів для України

Німецький Rheinmetall виготовить велику партію боєприпасів для України

  • 6 Жовтня, 2023
  • 317 Переглядів
  • 0

Німецький збройовий концерн Rheinmetall отримав велике замовлення на постачання артилерійських боєприпасів після другого тендеру в межах рамкового контракту з урядом Німеччини.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на сайт Rheinmetall.

Уряд ФРН замовив у компанії постачання Збройним силам України десятків тисяч снарядів типу L15, а також звичайних 155-мм снарядів Assegai для німецьких збройних сил.

Як йдеться у заяві Rheinmetall, вартість замовлення становить нижній діапазон тризначної суми в мільйонах євро. 

Поставка запланована на 2024 рік.

Нещодавно укладена рамкова угода на постачання 155-мм артилерійських боєприпасів розрахована до 2029 року і становить потенційний обсяг замовлень на суму близько 1,2 млрд євро.

Раніше Rheinmetall отримав контракт на постачання до України автоматизованих розвідувальних систем SurveilSpire.

Також компанія отримала від Федерального антимонопольного відомства Німеччини дозвіл на створення спільного підприємства з концерном “Українська оборонна промисловість” (колишній “Укроборонпром”). На початку липня повідомлялося, що спільне підприємство відкриється протягом наступних 12 тижнів.

Німецька компанія очікує підписання контрактів на створення ще двох спільних підприємств – із виробництва боєприпасів та засобів протиповітряної оборони.

Нагадаємо, Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги бізнесмену та залишив його під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 3,8 млрд грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE