Politerno > Україна і світ > ССО підірвали у Мелітополі потяг росіян, відрізавши їх від постачання боєприпасів і палива

ССО підірвали у Мелітополі потяг росіян, відрізавши їх від постачання боєприпасів і палива

  • 13 Жовтня, 2023
  • 228 Переглядів
  • 0

Сили спеціальних операцій ЗСУ повідомляють, що вранці 13 жовтня підірвали потяг російських окупантів у Мелітополі, відрізавши їх від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили Сили спеціальних операцій та Центр національного спротиву (Спротив).

"Сьогодні, 13 жовтня, підрозділ Руху опору ССО здійснив вдалу операцію в тимчасово окупованому Мелітополі. Завдяки диверсійним діям наших воїнів о 07:30 ранку було підірвано залізничну колію. У результаті вибуху пошкоджене залізничне полотно та потяг, який доставляв боєприпаси та паливо для армії РФ. 

Наразі встановлюється додаткова інформація щодо втрат ворога", - зазначають ССО.

У свою чергу, Центр національного спротиву повідомив, що "мелітопольські партизани" підірвали потяг окупантів, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо, а у зворотному напрямку віз пошкоджену техніку та награбоване у вигляді залізної руди, зерна та іншого майна. 

У результаті контрольованого вибуху було пошкоджено 150 метрів залізниці та тепловоз.

За даними "Спротиву", окупанти оточили місце вибуху й намагаються приховати факт диверсії та безуспішно шукають партизанів. 

"Партизани ж вже у безпеці та обіцяють ще більше таких вибухів у найближчому майбутньому", – зазначає ЦНС..

"Спротив" наголошує, що це вже десята успішна диверсія на залізниці за 2023 рік, вчинена партизанами Запорізької області.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, який очолює Данило Гетманцев, вніс поправки до законопроєкту про контроль за видатками політичних діячів (PEP), які суперечать зобов’язанням України перед ЄС.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE