Politerno > Україна і світ > Українські пілоти наступного тижня розпочнуть навчання на F-16 на базі ВПС США, – Politico

Українські пілоти наступного тижня розпочнуть навчання на F-16 на базі ВПС США, – Politico

  • 13 Жовтня, 2023
  • 325 Переглядів
  • 0

Українські льотчики вже пройшли мовні курси і наступного тижня мають розпочати навчання на винищувачах F-16 на авіабазі Військово-повітряних сил Національної гвардії США в штаті Аризона.

Про це повідомляє Politico з посиланням на чотирьох співрозмовників.

Як стало відомо виданню, невелика група українських льотчиків, які прибули до США у вересні, пройшли мовне навчання на авіабазі Лакленд у штаті Техас і вже прямують на авіабазу в Аризоні, де відбуватиметься безпосередньо льотна підготовка.

Очікується, що українці спочатку вивчатимуть основи експлуатації F-16 в аудиторії та на тренажерах, а потім перейдуть до польотів на реальних літаках. Водночас курс можуть прискорити через необхідність українцям повернутись для участі в бойових діях на батьківщині.

Раніше у США прогнозували, що перші українські пілоти, які навчатимуться на F-16, можуть завершити програму за три місяці, проте виконувати бойові завдання вони будуть пізніше.

Нагадаємо, країни G7 заморозили $280 млрд російських активів та обіцяють їх блокувати, поки Росія не заплатить за заподіяну Україні шкоду.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE