Politerno > Україна і світ > Маск вважає, що потрібно пожертвувати цілісністю України, аби уникнути Третьої світової війни

Маск вважає, що потрібно пожертвувати цілісністю України, аби уникнути Третьої світової війни

  • 24 Жовтня, 2023
  • 479 Переглядів
  • 0

Мільярдер Ілон Маск вважає, що військові конфлікти на Близькому Сході та в Україні можуть перерости у Третю світову війну, тож США краще налагодити відносини з РФ і схиляти Україну до припинення вогню.

Про це повыдомляє The Wall Street Journal“, “Globely News” за мотивами дискусії у Spaces на платформі X.

“Нам потрібно знайти мир в Україні, і я думаю, що нам потрібно відновити нормальні відносини з Росією”, – заявив Маск.

Виступаючи на онлайн-дискусії на своїй платформі X 23 жовтня, Маск висловив думку, що “політика США змушує Росію вступати в союз з Іраном і Китаєм”, а альянс Росії, Китаю та Ірану може перемогти Захід у глобальному конфлікті.

На думку власника SpaceX і Tesla, жорстка конфронтація з Китаєм і Росією була б катастрофічною для США, адже Росія з її багатими сировинними ресурсами і Китай з його феноменальним промисловим потенціалом” – це грізна комбінація.

Маск вважає, що “на карту може бути поставлена сама цивілізація”, тож пріоритетом політики США має бути “уникнення Третьої світової війни” і недопущення ситуації, коли “регіональний конфлікт швидко переростає в глобальний”.

Маск вважає війну України проти Росії безнадійною ситуацією. 

Бізнесмен-мільярдер закликав США “знайти” шлях до миру в Україні і “відновити нормальні відносини з Росією”.

Під час дискусії у Spaces Маск висловив думку, що в окупованих Росією “російськомовних районах України” немає антиросійського повстанського руху, натякаючи на те, що нинішні лінії контролю можуть бути перетворені на лінію припинення вогню або постійний кордон.

На думку Маска, припинення вогню можливе, бо немає сенсу примушувати регіони, які “хочуть бути частиною Росії”, бути частиною України. Він переконаний, що частина окупованих Росією територій – схід України та Крим – справді хочуть бути російськими.

Мільярдер-футурист не розуміє, навіщо солдати обох країн гинуть щодня. На його думку, Росія все одно не залишить ці землі, а Україна “не досягне успіху” з меншою армією, тому припинення вогню – найкращий вихід для людей України. 

Кандидат у президенти від Республіканської партії Вівек Рамасвамі на сесії Spaces, організованій венчурним інвестором Девідом Саксом, підтримав застереження Маска про можливість глобального конфлікту.

На думку Рамасвамі, "якщо ми вступимо в Третю світову війну, Сполучені Штати, якими ми їх знаємо, припинять своє існування".

Нагадаємо, полковник британської армії у відставці, відомий військовий експерт Глен Грант в інтерв’ю ведучому програми “Студія Захід” Антону Борковському на телеканалі “Еспресо” розповів те, як довго може тривати війна в Україні та що може зробити США і ЗСУ для її завершення.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE